Patrové garáže 

 

Hotové "patrové garáže" TEGA sestávající ze dvou prefabrikovaných modulů sestavených na sobě o základní šířce 298 cm ve standardní délce 600 cm a výšce 248 cm. 

Hlavní využití patrové garáže při nerovnosti terénu bez zbytečného odvozu nepotřebné zeminy. Využití této nerovnosti pro nájezdy vozidel do garáží z obou stran. Dále výhodou "úspory" zastavěné plochy daného pozemku.

Základní typy patrových garáží TEGAa jejich vnější rozměry :

TEGA 3.1 - 598 x 298 x 495 cm          

Ve standardním provedení je garáž vyrobena s únosností podlahy 3,5 kN/m2 a stropu 2,1 kN/m2 u horní garáže a 5,0 kN/m2 u spodní garáže. Změnou výztuží jsme schopni vyrobit garáž se zvýšenou únosností až na 5,0 kN/m2 v obou případech. Cena patrové garáže typu TEGA 3.1 je  419 900,-Kč + DPH. Cena zahrnuje monolit garáže (podlaha, stěny, strop) z 10 cm masivu liaporbetonu včetně povrchových úprav (vnitřní šedé pepito a vnější fasáda TERCOM decor zrnitosti 1,5 mm v barvě bílé), izolace střechy materiálem Elastek Special 40 Dekor, svod vody, 2x ocelová výklopná vrata Hörmann "Berry" v barvě bílé nabo tmavě hnedé a nájezd expediční skupiny pro uložení garáže na základové pasy. Podlaha garáže je hlazená.

Na přání Vám dodáme garáž s barvou omítky dle Vašeho domu nebo okolní zástavby, izolací stěn proti zamní vlhkosti, elektroinstalaci včetně výchozí revizní zprávy, pohonem vrat na dálkové ovládání, okny, bočními vchodovými dveřmi a možnými prostupy či otvory ve stěnách nebo podlaze

.