Sídlo firmy:Výrobní závod:


Společnost GLASIERT s.r.o.

jsme výrobcem prefabrikovaných prostorových prvků z lehčeného betonu (garáže, technologické domky, rodinné domy, koupelnová jádra, zahradní domky, veřejné toalety, mobilní kanceláře, prodejní stánky, autobusové a vlakové zastávky . . . . )

Jsme potěšeni, že jste zavítali na naše stránky. Seznamte se s produkty naší společnosti a využijte je při projektování a realizaci Vašich stavebních záměrů. Poznejte nás jako spolehlivého partnera stavebníků. Jsme český subjekt a naše výrobky vyvážíme do států evropské unie. Náš sortiment výrobků ( železobetonových prostorových prvků s různým stupněm dokončení ) urychlí realizaci Vašich stavebních záměrů a je cenově výhodný.

Navazujeme na více než padesáti letou tradici v oboru výroby prefabrikátů a železobetonových prostorových prvků. Ve výrobním závodě PREFA Tršnice se vyrábí nepřetržitě od roku 1990. Od tohoto roku šetří tyto výrobky čas a peníze našich odběratelů.

Sortiment výroby je obsáhlý. Zahrnuje hotové garáže TEGA, technologické domky, koupelnová jádra, zahradní domky, prodejní stánky, mobilní kanceláře, rodinné domy, obytné buňky - holobyty, veřejné toalety, trafostanice, autobusové a vlakové čekárny. Při výrobě používáme pouze certifikované materiály od předních dodavatelů EU (Liapor, Teckentrum GmbH, Hörmann CZ, FEMA GmbH, Stachema, Lomax . . .)

Chceme, aby naše výrobky usnadnily stavbu našim klientům. Rychlost, přesnost a osobní jednání považujeme za to, co chceme nabídnout našim zákazníkům. Díky prostorové prefabrikaci mají klienti možnost ušetřit nemalé náklady na stavbu.

Naše výrobky byly kromě České republiky realizovány do SRN, Dánska, Belgie a Švýcarska. Výrobní závod PREFA Tršnice má zavedený certifikovaný systém řízení kvality. Výroba je od roku 1994 dozorována německou zkušebnou TÜV Rheiland (dříve LGA Norimberk) a TZÚS s.p. územní pracoviště Plzeň. Vlastníme Certifikát systému řízení kvality dle normy ČSN 9001:2016 certifikační orgán QUALIFORM a.s. Brno

Zárukou kvality je také spolupráce výrobce s dodavateli při vývoji materálů jednotlivých výrobků.

Vedle prvků prostorové prefabrikace dodáváme v rámci skupiny i další výrobky a služby, které pokryjí celou škálu stavebních činností.

 

Spolupracujeme:     www.koordinuj.cz - internetový stavební speciál